Востаннє редагувалося step (09-08-2020 20:16:04)

Тема: швидке фіксування снайпера

https://youtu.be/6_tRKq_YoD8 Відео  знімалося однією рукою, а другою працював.  Можливо не так швидко.

1

Re: швидке фіксування снайпера

Зажимные клещи супер  ICQ/ay
Я такими не пользовался. Но после вашего видео они меня реально заинтересовали.
А как там с регулировкой толщины зажимаемой детали? Регулируется?

А при фрезеровании 35-й фрезой или хотя бы 15-й пробовали зажимать? Держит?
И что за струбцины? Где брали?

Востаннє редагувалося step (21-08-2020 02:23:25)

Lomonosov написав:

А при фрезеровании 35-й фрезой или хотя бы 15-й пробовали зажимать? Держит?
И что за струбцины? Где брали?

35 фрезою працюю на сверлильній стійці SPARKY , працював з рафіксом 18 та мініфікс то зажимав двома струбцинами  (кліщі), тримає мертво. Правильно буде - коли купити під рафікс та мініфікс окремі стакани, витрачається багато часу на налаштування Коли встановлював рафікс, можливо  30-й по рахунку, то вже перейшов на відмітку 11мм., бо на 10мм (9.5) почав виглядати пластик на торці тре підрізати ножом. Не знаю в чому причина, можливо з явилися люфти.                                                                                               
Це зажимні кліщі для зварювання, є різні розміри, звичайний не дорогий китай. Брав на OLX в Харкові по 130 грн., брендові набагато дорощі. Так, як вони призначені для зварювання  і виконані з металу, а снайпера шкода "красівий", щоб не стерти інформацію та фарбу з кондуктора трохи їх модернізував. Нагрівши термофеном кришечки з пепсі та на гарячу затиснув кліщі, щоб сформувати форму безпосередньо самих рухомих зажимних платформ.  Підглянув  в KREG там в комплекті є гумові накладки

admin написав:

Зажимные клещи супер  ICQ/ay
Я такими не пользовался. Но после вашего видео они меня реально заинтересовали.
А как там с регулировкой толщины зажимаемой детали? Регулируется?

Так регулюються